O autorze
Ciągle walczę o to, aby w naszej Ojczyźnie było lepiej. Staram się nie poddawać przeróżnym modom. Wierze w tradycyjne wartości. Jestem asertywny oraz wytrwale dążę do celu. Nauczyłem się już, że ciężka praca i życzliwa dyskusja zawsze w dłuższej perspektywie czasu przyniosą pozytywne skutki. Blog ma być dla mnie formą wyrażania swoich opinii i komentarzy na temat bieżącej rzeczywistości publicznej, które pewnie nie zawsze będą celne, ale na pewno zawsze szczere

Czy różni się SP od PiS

Część środowiska opiniotwórczego niesłusznie powtarza, że Solidarna Polska niczym nie różni się od PiS. Niestety te niesprawiedliwe oceny skutecznie trafiają do opinii publicznej.

W związku z powyższym, Solidarna Polska rozpoczyna dziś akcję pokazującą, czym nasza partia różni się od reszty ugrupowań. Akcja ta w czytelny sposób za pomocą grafik i filmów ma przedstawiać od dawna głoszone przez SP postulaty radykalnej reformy państwa, a nie tylko liftingu, jak proponuje PiS, PO czy inne partie.Poniżej przedstawiamy dziś pierwszą grafikę inaugurującą akcję. W przyszłym tygodniu zaprezentujemy spot, który również udowadniać będzie, że SP ma fundamentalnie inny pogląd na ustrój państwa niż konkurencja.

Dzisiejsza infografika jest elementem promującym duży kongres, który 30 czerwca br. odbędzie się w Krakowie pt. „Nowa konstytucja – nowe państwo”.

Trwa ładowanie komentarzy...