O autorze
Ciągle walczę o to, aby w naszej Ojczyźnie było lepiej. Staram się nie poddawać przeróżnym modom. Wierze w tradycyjne wartości. Jestem asertywny oraz wytrwale dążę do celu. Nauczyłem się już, że ciężka praca i życzliwa dyskusja zawsze w dłuższej perspektywie czasu przyniosą pozytywne skutki. Blog ma być dla mnie formą wyrażania swoich opinii i komentarzy na temat bieżącej rzeczywistości publicznej, które pewnie nie zawsze będą celne, ale na pewno zawsze szczere

Powstał portal: "Zmień Konstytucje!"

Solidarna Polska dalej chce walczyć o zmianę konstytucji. System prezydencki, Jowy, likwidacje finansowania partii politycznych, czy rewolucje w sądownictwie.

Pod adresem internetowym www.nowakonstytucja.org ruszył portal promujący projekt nowej konstytucji autorstwa Solidarnej Polski. Oprócz opisu postulatów nowej konstytucji, strona oferuje m.in. możliwość komentowania przedstawionych propozycji poprzez podpięty do portalu fanpage na Facebooku oraz profil na Twitterze.System prezydencki, jednomandatowe okręgi wyborcze, likwidacja immunitetów polityków, sędziów i prokuratorów to niektóre z postulatów Solidarnej Polski przedstawionych na portalu.


Portal stwarza możliwość poparcia nowej konstytucji za pomocą formularza elektronicznego.

„Niedawno popularne było w kraju hasło ‘Nicea albo śmierć’, dziś Solidarna Polska wznosi nowe hasło – ‘Nowa konstytucja albo śmierć’, jesteśmy przekonani, że naprawa państwa polskiego bez zmiany konstytucji nie jest możliwa. Dlaczego trzeba zmienić konstytucje?Na nowym portalu można też zobaczyć spoty video dotyczące rozwiązań proponowanych przez Solidarną Polskę:
Trwa ładowanie komentarzy...